Atribuită
Cumpărare directă
Promovarea ofertei educationale a Universitatii din Craiova pe site-ul www.mediazece.ro in perioada 15.06.2020 - 15.09.2020 - 3 materiale video cu durata 3-5 minute - 3 articole scrise - afisare banner 300 px x 250 px in site-ul www.mediazece.ro - preluare comunicate de presa
- Număr anunț
- DA25741557
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- PRED NEWS S.R.L. (CUI 39566758)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.