Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii scari,platforme acces,tronsoane intre-BRD;UPC;VODAFONE- b-dul Carol I,Campina, conform Anuntului nr. 10355/08.05.2020

Număr anunț
DA25723143
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
Furnizor / câștigător
COSEF CONSTRUCT SRL (CUI 9162073)
Cod CPV
45431000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179.366,36 RON
Valoare atribuită
179.366,36 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179.366,36 RON

din 179.366,36 RON estimat