Atribuită
Cumpărare directă
TEAVA CU 15X0.7 3M 1BUC X 27.6471 DILUANT DANKE 0.9L 1BUC X 10.00 PASTA DECAPANTA SN97CU3 250G FELDER 1BUC X 36.8908 PENSULA 50MM 2.5" PAR PORC 55715 1BUC X 9.2437 ROBINET COLTAR CAP CERAMIC 1/2"X3/8" TECH 1BUC X 16.3866 VOPSEA DANKE 0.75L VISINIU 2BUC X 14.7059 BUTELIE GAZ BERNZOMATIC PRO/MAX 400G 1BUC X 62.9412 CAPAC WC SANOBI BLUE 1BUC X 35.2941 REZERVOR WC VISION SEMINAL TIME 1BUC X 104.2017 COT CU TALPA 15X1/2" PRINDERE 2 SURUBURI 1BUC X 4.9580 REDUCTIE BZ 1/2"-3/8" 1BUC X 1.0924 ADAPTOR CUPRU 15X1/2" INT-INT 2BUC X 2.5210 ADAPTOR CUPRU 15X1/2' INT-EXT 2BUC X 2.1008 COT CUPRU 15-90 INT-INT 10BUC X 0.9244 CLEMA 15/2 DUBLA(STYRON) 10BUC X 0.4202 DIBLURI TOX UNIVERS.4AS-K 8X49 10BUC X 0.2521 SURUB LEMN 4X60 ZN (DIN 7505A) 10BUC X 0.0672
- Număr anunț
- DA25739002
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM NORMAL "CASUTA POVESTILOR (CUI 18262675)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 363,93 RON
- Valoare atribuită
- 363,93 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.