Atribuită Cumpărare directă

MACROU CONGELAT 200-400 S=15,00Kg x 10,50lei; PULPA PORC FARA OS CG=20,20Kg x 22,00lei; PIPOTE BZ CAS CG=13,20Kg x 8,60lei; SPATE CU ARIPI PG CG=20,00Kg x 3,00lei; COASTA PORC=20,00Kg x 29,00lei;

Număr anunț
DA25734711
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICO SOCIAL PECHEA (CUI 16474639)
Furnizor / câștigător
TEROL PROD SRL (CUI 9924137)
Cod CPV
15110000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.355,42 RON
Valoare atribuită
1.355,42 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.355,42 RON

din 1.355,42 RON estimat