Atribuită Cumpărare directă

Pachet 60 de abonamente internet mobi pentru 60 tablete l, cu perioada contractuala de 24 de luni, care includ lunar 10GB trafic inclus si 1000GB bonus in primele 3 luni si optiune cost control gratuita, fara posibilitatea de a genera costuri suplimentare.Resursele sunt alocate pentru fiecare abonament. Reducere 50% la taxa lunara de abonament pe toata perioada contractuala. Cost lunar abonament dupa aplicarea reducerii 4.5 euro fara TVA. Curs euro: 4.9169 RON Având în vedere prevederile art. 8, litera e), din Anexa la OMEC nr. 4135/21.04.2020, Instrucțiune pentru crearea și / sau întărirea capacității sistemului de învățământ prin învățare online, vă aducem la cunoștință faptul că ordonatorul principal de credite are obligația de a sprijini unitățile de învățământ pentru completarea dotării cu echipamente informatice și pentru conectarea la Internet, în funcție de nevoile identificate de directorii unităților școlare.

Număr anunț
DA25726155
Autoritate contractantă
ORAS NEHOIU (CUI 4055807)
Furnizor / câștigător
CELULAR SRL (CUI 11845191)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.861,44 RON
Valoare atribuită
31.861,44 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.861,44 RON

din 31.861,44 RON estimat