Atribuită
Cumpărare directă
60 bucati tablete cf oferta SEAP si referat necesitate 4464/06.05.2020 , avand in vedere prevederile art. 8 litera e) , ANEXA la OMEC nr. 4135/21.04.2020 Instrucțiune pentru crearea și / sau întărirea capacității sistemului de învățământ prin învățare online, ordonatorul principal de credite are obligația de a sprijini unitățile de învățământ pentru completarea dotării cu echipamente informatice și pentru conectarea la Internet, în funcție de nevoile identificate de directorii unităților școlare.
- Număr anunț
- DA25725993
- Autoritate contractantă
- ORAS NEHOIU (CUI 4055807)
- Furnizor / câștigător
- CELULAR SRL (CUI 11845191)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.958,40 RON
- Valoare atribuită
- 4.958,40 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.