Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanță în domeniul achizițiilor publice pentru proiectul: „AMENAJARE PARC – COCIUBA MARE”, in conformitate cu prevederile Caietului de sarcini anexat.

Număr anunț
DA25730067
Autoritate contractantă
COMUNA COCIUBA MARE (CUI 4856058)
Furnizor / câștigător
SPES GLOBAL CONSULTING S.R.L. (CUI 35790026)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat