Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT MAINI HIGIENIUM 1L 10 buc, HIPOCLOR ACE 2L 15 buc,PRONTO 10 buc,MANUSIPROTECTIE 100-BAX 2 buc, VAR LAVABIL ALB 15L 8 buc,DETARTRANT 1L 8 buc, SAPUN LICHID 4L 3buc SAPUN LICHID 1L 10 buc, LAVETA MICROFIBRA 10 buc, DET . GEAM CLIN 500 ML 15 buc, DET SANO FLOR 2L 10buc, DET. RIVEX PARDOSELI 10 buc,PENSULA 10buc, CLOR 1L 10 buc, ODORIZANT WC 15buc, DEZINFECTANT SUPRAFETE DETOL 12 buc, DEZINFECTANT EKOMAX 1L 10 buc , AMORSA 4L 8 buc, VOPSEEA ALBA KOBER 4L 1buc,DILUANT 0.900L 2buc
- Număr anunț
- DA25723939
- Autoritate contractantă
- GRUP SCOLAR DUMITRESTI (CUI 4447363)
- Furnizor / câștigător
- CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.432,04 RON
- Valoare atribuită
- 3.432,04 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.