Atribuită Cumpărare directă

TERMEN VALABILITATE MIN 12 ANI; Iodura de potasiu MIN 99.5%; Solutie standard de Mercur 1000 mg/l pt spectrometrie;

Număr anunț
DA25727331
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
Cod CPV
24960000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361,99 RON
Valoare atribuită
361,99 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

361,99 RON

din 361,99 RON estimat