Atribuită
Cumpărare directă
Lant PM 3/8" 27,5/1,3 PM PENTRU MOTOFERASTRAU STIHL - 1 BUC X 70.62 RON; Lant PM 3/8" 25/1.3 PM STIHL - 1 BUC X 64.22 RON; FIR NYLON ROTUND 2.4MM*14.6 M - 1 BUC X 11.20 RON; FIR NYLON ROTUND 3mm -ROLA 15m - 2 BUC X 15.42 RON; AUTOCUT 46-2 (cap taietor cu fir nylon ptr motocoasa FS300/350/460/480) - 1 BUC X 100 RON; AUTOCUT 25-2 - 2 BUC X 64.23 RON.
- Număr anunț
- DA25724100
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
- Furnizor / câștigător
- COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
- Cod CPV
- 34320000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 405,34 RON
- Valoare atribuită
- 405,34 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.