Atribuită
Cumpărare directă
AUTOTURISM CU URMATOARELE CARACTERISTICI: APARTINE AJOFM BRAILA, NR: BR-05-AJO; CAPACITATE CILINDRICA/PUTERE:1896/74 MASA MAXIMA/NR DE LOCURI: 1875/5 PERIOADA VALABILITATE 12 LUNI SOCIETATE DE ASIGURARE ASIROM SE VA ASIGURA AUTOVEHICULUL PENTRU AVARII, FURT TOTAL SI PARTIAL,RISCURI CIVILE ,AVARII PRODUSE IN PARCARE DE AUTORI NECUNOSCUTI,SUBSTANTE CHIMICE/COROZIVE,DAUNE PRODUSE EXCLUSIV SUPRAFETELOR VITRATE,ASISTENTA RUTIERA,REINTREGIRE AUTOMATA A SUMEI ASIGURATE. SUMA ASIGURATA = 14 693 RON PLAT ANUALA = 781,90 RON/FRANSIZA 10% DIN SUMA ASIGURATA PENTUR RISCUL DE FURT TOTAL PE TERITORIUL ROMANIEI casco expira la 12.06.2020 si urmatoarea asigurare CASCO va fi cu 13.06.2020 astfel incat sa se asigure continuitate pt 12 luni
- Număr anunț
- DA25738494
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BRAILA (CUI 11401237)
- Furnizor / câștigător
- DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 781,90 RON
- Valoare atribuită
- 781,90 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.