Atribuită
Cumpărare directă
ADEZIV STICK 20GR KORES 5*4.2 LEI,AGRAFE MET.25MM KORES 4*1.27 LEI,AGRAFE MET 50MM 2*2.1 LEI, AGRAFE MET.50MM COL 15*3.36 LEI,BANDA ADEZ.TR.50X66 5.3.2LEI,BANDA ADEZ.COL.50X66 2*6.72 LEI,BANDA ADEZ.12X10 4*0.3 LEI,BANDA CORECTOARE PELIKAN 40*7.59 LEI,BURETIERA DACO 4*4.98 LEI,CAIET A4 100F 8*4.62 LEI,CAPSATOR CLESTE DELI 1*29.41 LEI,CAPSATOR 30COLI 3*13.45 LEI,CAPSE NO 24/6 HER 14*1.2 LEI,CLEMA HARTIE 32MMM 3*2.95 LEI,CREION CU GUMA 14*0.84 LEI,CREION MEC.ROTRING 0.7 1*10.08 LEI,DOSAR INCOP 5*0.35 LEI,FOARFECA 21CM 1*5.88 LEI,MARKER PERM BIC 18*2.5 LEIMINE CR.MEC 0.7 ROTRING 2*2.94 LEI,MINE CR.MEC.ROTRING 0.5 3*2.94 LEI,NOTES 75/75/400 6*6.45 LEI,PIX ACV 301A 10*1.12 LEI,REGISTRU A4 200F 13*14.29 LEI,REZERVA PIX PILOT V5 2*3.5 LEI,TEXTMARKER FC 29*2.02 LEI,USB 32GB 1*42.02 LEI
- Număr anunț
- DA25735143
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 999,65 RON
- Valoare atribuită
- 999,65 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.