Atribuită Cumpărare directă

Servicii de expertiză tehnică pentru stabilirea stadiului fizic executat în cadrul obiectivului “Reabilitare și extindere Cămin din Str. Oituz nr. 31 Sibiu in vederea mutării Liceului de Artă” din municipiul Sibiu, str. Oituz nr. 31.

Număr anunț
DA25726808
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR DE STAT SIBIU (CUI 14392273)
Furnizor / câștigător
SERBU SORIN INOCENTIU PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 20430932)
Cod CPV
71319000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.600 RON
Valoare atribuită
33.600 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.600 RON

din 33.600 RON estimat