Atribuită Cumpărare directă

CONFECȚIONAT GLISIERĂ 29D2.11.03.186 10buc CONFECȚIONAT GLISIERĂ 29D2.11.03.185 10buc CONFECȚIONAT BUCȘĂ BRONZ 29D2. 16.08.053 2buc CONFECȚIONAT REPER 29D.11.02.181 18buc CONFECȚIONAT REPER 46A.27.1176 63buc CONFECȚIONAT REPER 46A.27.1040 9buc CONFECȚIONAT REPER 46A.27.1175 23buc CONFECȚIONAT REPER 46A.27.1175 53buc CONFECȚIONAT ANSAMBLU ROȚI RULARE BRT-59 40buc

Număr anunț
DA25736031
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
EURO BUSINES SRL (CUI 14285625)
Cod CPV
50211100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.106,50 RON
Valoare atribuită
28.106,50 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.106,50 RON

din 28.106,50 RON estimat