Atribuită
Cumpărare directă
Rucsac Laptop Case Logic, 15.6", Black [RBP315] Solid State Drive (SSD) GoodRam CL100, 120GB, 2.5", SATA III [SSDPR-CL100-120-G2] Kit Tastatura + mouse wireless Logitech MK235, USB, Grey [920-007931] Cablu de date Samsung Type C-Type C, 5A, 1m, White [EP-DN975BWEGWW] Boxe Genius 2.0 SP-HF180, 6W, Negru
- Număr anunț
- DA25744716
- Autoritate contractantă
- Comuna Minzalesti (CUI 3662592)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 450,79 RON
- Valoare atribuită
- 450,79 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.