Atribuită Cumpărare directă

Rovinieta electronica vehicule categoria A, valabilitate 12 luni pentru autovehiculul Garzii Forestiere Brasov cu numarul de inmatriculare bv 10 wgf începând cu data de 19.06.2020

Număr anunț
DA25742427
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,93 RON
Valoare atribuită
113,93 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,93 RON

din 113,93 RON estimat