Atribuită
Cumpărare directă
1 Suport vertical plastic: înălțime spate 28 mm, înălțime față 80 mm, baza 248 mm = 10 bucăți 2 Agrafe 28 mm/ 100 bucăți/ cutie = 50 cutii 3 Bandă adezivă transparentă 48/66 mm (scotch lat) =10 bucăți 4 Capse capsator 24/6 – 1.000 pcs/cutie = 50 bucăți 5 Tăvițe documente transparente fumurii =10 bucăți 6 Perforator metalic pentru 25 coli =10 bucăți 7 Clipsuri mici color 19 mm BINDER 40 buc./ cutie =30 cutii 8 Clipsuri mari negre 12 buc./ cutie =20 cutii 9 Rezerva cub hartie alba 9X9, 500 coli = 20 bucăți 10 Hârtie crem A4 80g IDEAL QUALITY, 500 coli/top- folosită pt. hotărâri =10 topuri 11 Fișă de evidență a obiectelor de inventar în folosință cod 14-3-9 X5 T2= 100 bucăți 12 Dosar plastic cu șină și perfonații Noki, culori diferite, EXCLUS negru și galben =500 bucăți 13 File plastic Cristal groase 75 microni = 800 file 14 Index pagină plastic 5 culori = 50 bucăți 15 Biblioraft Lux 25mm cuolori albastru, roșu, verde =30 bucăți • Nu se admit produsele care nu conțin toate caracteristicile solicitate. • Nu se admit produsele care au ambalaje deteriorate sau care nu au inscriptionat termenul de valabilitate. • Nu se admit produsele care se constată că au fost desigilate. • Nu se admit produse care nu respectă standardele de calitate, conform caracteristicilor solicitate/ produs. • Pentru produsele din import este obigatoriu ca pe ambalaj sa existe traducerea în limba română a etichetei iar scrisul să fie vizibil.
- Număr anunț
- DA25711639
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.361,72 RON
- Valoare atribuită
- 1.361,72 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.