Atribuită
Cumpărare directă
RCA SKODA OCTAVIA PENTRU 12 LUNI LA ASIROM PT AUTOTURISM SKODA OCTAVIA 1896 - 74KW/1875 KG,5 LOC CU DECONTARE DIRECTA , AUTO MAI VECHI DE 10 ANI AUTO DETINUT DE AJOFM BRAILA BR-05-AJO RCA ACTUAL EXPIRA LA DATA DE 12.06.2020 NOUA ASIGURARE VA FI CU 13.06.2020 ASTFEL INCAT SA EXISTE CONTINUITATE
- Număr anunț
- DA25737177
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BRAILA (CUI 11401237)
- Furnizor / câștigător
- DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 411,11 RON
- Valoare atribuită
- 411,11 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.