Atribuită Cumpărare directă

Indicatoare rutiere pentru statie de autobuz

Număr anunț
DA25731920
Autoritate contractantă
COMUNA MIRASLAU (CUI 4562214)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
Cod CPV
34992200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,88 RON
Valoare atribuită
184,88 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,88 RON

din 184,88 RON estimat