Atribuită Cumpărare directă

apa plata 250x2.7523 cascaval 8.5x29.35 ceai 50 x2.5688 lamai 4.5x 10.09 paine 25x3.8533 specialitati carne 16x30.2756 Zahar 3 x8.26

Număr anunț
DA25736886
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
Furnizor / câștigător
BROTHERS CENTER SRL (CUI 23908730)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.717 RON
Valoare atribuită
1.717 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.717 RON

din 1.717 RON estimat