Atribuită
Cumpărare directă
ORDIN DE DEPLASARE (DELEGATIE) A5, 100 FILE/CARN P01667 2 FOAIE DE PARCURS PENTRU AUTOVEHICULE TRANSPORT PERSOANE, A4, 100 FILE/CARNET P01701 2 BON DE CONSUM COLECTIV, 100 FILE/CARNET P01615 2 CREION PELIKAN HB 979393 10 PRIZA CU PROTECTIE GEMBIRD SPG6-B-6C, 6 PRIZE, 1.8M 1 PRIZA CU PROTECTIE SCHUCO X6 1.8M B0620SCO-DE 1 BANDA CORECTOARE CF108 1 BANDA CORECTOARE NOKI TWINGO 33mm X 8M B661 1 BANDA CORECTOARE PELIKAN 5MMX8M 338673 2 DOSAR ALB CU SINA P01711 10 DETERGENT VASE PUR 450ML N07406 2 REZERVA DETERGENT GEAMURI SANO 750ML N17275 1 SACI MENAJ OPTIMA SANO 35L N06522 1 SACI MENAJ OPTIMA SANO 120L N06546 1 PROSOP HARTIE 2 STRATURI ALBA PORTIONATA 100M SANO N04818 1 SAPUN LICHID CU POMPITA CONY 500ML N01410 1 PROSOP HARTIE MONOROLA 60M SANO N04689 2 COADA LEMN MATURA P06132 1 SERVETELE UMEDE ANTIBACTERIENE HYGIENIUM 15/SET N04715 3 GEL DEZINFECTANT MAINI HYGIENIUM 300ML N44209 1 HARTIE IGIENICA 3STR 10ROLE/BAX N75789 1
- Număr anunț
- DA25735808
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Giurgiu (CUI 4852420)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 214,05 RON
- Valoare atribuită
- 214,05 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.