Atribuită Cumpărare directă

GENERATOR CURENT ENERGO 230V 6.1KVA MOTOR HONDA GX390 6.1L TM7201, 720101. Date tehnice ALTERNATOR SINCRO Tip: Sincron, monofazat, fara perii Putere maxima: 6,1 kVA Factor de putere: 1 MOTOR HONDA Tip: OHV, un cilindru, 4 timpi, racire cu aer Model: GX 390 Capacitate cilindrica: 389 cm 3 Putere maxima: 13,0 HP Diametru x cursa piston: 88mm X 64mm Raport de compresie: 8.0 : 1 Combustibil: Benzina fara plumb Pornire: La sfoara Consum: 313 g/kWh GRUP GENERATOR Tensiune: 230 V Frecventa: 50 Hz Putere maxima: 6,0 kVA Turatie: 3.000 rpm Capacitate rezervor: 6.1 l Dimensiuni de gabarit: 773x556x576 mm (L x l x h) Grad de protecţie: IP23 Masa: 72 kg Set de livrare: Doua prize monofazata schuko 16A Protectie termica Protecţie lipsa ulei Contor ore functionare Garantie: 12 luni.

Număr anunț
DA25742732
Autoritate contractantă
Sanatoriul de Neuropsihiatrie Podriga (CUI 5514088)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
31120000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.199 RON
Valoare atribuită
4.199 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.199 RON

din 4.199 RON estimat