Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 1. Muscate 10 lei/buc, 59 buc=590,00 2. Trandafir copacel40 ron/buc, 17buc=680,00 3. Cupressus leylandii 40 ron/buc, 7buc=280,00 4. Flori anuale 6 ron/buc, 48 buc=288,00 5. Tuia Smaragd 20 ron/buc, 4 buc=80 ron 6 Pamant flori 20 ron/buc 5 buc=100,0 Total 2018 ron
- Număr anunț
- DA25748666
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOTIZ (CUI 3896615)
- Furnizor / câștigător
- FLORATOM SRL (CUI 23441294)
- Cod CPV
- 03121000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.018 RON
- Valoare atribuită
- 2.018 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.