Atribuită Cumpărare directă

dezinfectant instrumentar cu alcool -Viruton Forte. Produsul sa fie insotit de Fisa tehnica si Aviz M.S. Cheltuielile de transport sunt in sarcina furnizorului.

Număr anunț
DA25755087
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala Onesti (CUI 22097983)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
326,89 RON
Valoare atribuită
326,89 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

326,89 RON

din 326,89 RON estimat