Atribuită Cumpărare directă

Pompe submersibile apa uzata , 16-buc., conform cerintelor caietelor de sarcini din sectiunea "Documente atasate

Număr anunț
DA25749756
Autoritate contractantă
COMPANIA AQUASERV S.A (CUI 10755074)
Furnizor / câștigător
FRESH WATERINSTAL SRL (CUI 23221701)
Cod CPV
43134100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.574 RON
Valoare atribuită
125.574 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.574 RON

din 125.574 RON estimat