Atribuită Cumpărare directă

Suport din stiplex transparent sau negru, dim 13x21 cm, sina aluminiu auriu sau argintiu, placuta din ABS auriu/negru sau argintiu/negru, dim 10x20 cm, gravata laser (monocromie)

Număr anunț
DA25732324
Autoritate contractantă
CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
Furnizor / câștigător
BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
Cod CPV
44423450-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.138,81 RON
Valoare atribuită
3.138,81 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.138,81 RON

din 3.138,81 RON estimat