Atribuită Cumpărare directă

Cremwursti polonezi porc Caroli COM PT 12.06.2020.

Număr anunț
DA25753347
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico-Sociala Boldesti-Scaeni (CUI 15572949)
Furnizor / câștigător
CAROLI FOODS GROUP SRL (CUI 6543790)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303,15 RON
Valoare atribuită
303,15 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

303,15 RON

din 303,15 RON estimat