Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare diverse piese de schimb pentru autoutilitara si buldoexcavator: nuca Tirant - 2 buc, Stihl Bujie NGK 4007011 - 1 buc, Stihl Bujie NGK 4007000 - 1 buc, furtun hidraulic DN 10 2 SN 2 ML - 1 buc, ulei Case Akcela HY-TRAN Ultra 20l - 4 buc, covor Protectie Portbagaj Duster - 1 buc, rulment 713630030 - 1 buc, pasta Silicon Garnituri 70-24571-20 - 1 buc, rulment 6206 Fag - 2 buc, curea 1250x12.5x10 - 3 buc, filtru Aer Logan 1,4 - 1 buc, lichid Frana Dot 4 1L PFB401 - 1 buc, gresor M10 - 10 buc, gresor M8 - 10 buc, vaselina Total 0,4kg - 10 buc, baie Ulei Filtru 110.05.025 - 1 buc, inel Prefiltru Aer 174.2x5.7 - 1 buc, odorizant Mon Areon - 1 buc, odorizant Dry Smile - 1 buc
- Număr anunț
- DA25746406
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALC (CUI 5431683)
- Furnizor / câștigător
- AGROLIV SRL (CUI 6761027)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.176,97 RON
- Valoare atribuită
- 2.176,97 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.