Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar valoare BIBLORAFT 7,5 EXTE buc 5 6.6 33 PIX SCHNEIDER BLUE METAL buc 40 1.89 75.6 FOLIE PROTECTIE A4 100BUC NOKI set 5 6.9 34.5 HARTIE COPIATOR A4 80GR SKY top 50 12.5 625 DOSAR CARTON SINA buc 100 0.47 47 DOSAR PLIC buc 100 0.47 47 PLIC C4 AUTOADEZIV buc 50 0.31 15.5 PLIC C5 GUMAT buc 100 0.21 21 PLIC C6 AUTOADEZIV buc 100 0.18 18 CORECTOR CU BURETE TIPP-EX buc 6 7.7 46.2 CORECTOR CREION BIC buc 6 5.7 34.2 CAPSATOR 24/6 buc 2 19.5 39

Număr anunț
DA25772976
Autoritate contractantă
COMUNA DERNA (CUI 5316498)
Furnizor / câștigător
SIND ŞANSA SRL (CUI 29431710)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.036 RON
Valoare atribuită
1.036 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.036 RON

din 1.036 RON estimat