Atribuită Cumpărare directă

Acumulator UPS 12V 5AH 70X90X101

Număr anunț
DA25752277
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN IALOMITA (CUI 4231687)
Furnizor / câștigător
DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI 5168057)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
771,46 RON
Valoare atribuită
771,46 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

771,46 RON

din 771,46 RON estimat