Atribuită
Cumpărare directă
Unitate Cantitate Număr poziţie ID produs Produs Total (fara TVA) BUC 2 10 6029859 AMORSA BITUMINOASA DENBIT S6 19KG 315,97 BUC 4 20 6021682 ABIZOL ST TYTAN 18KG 641,92 SUL 7 30 6030386 EKOBIT AL NAT LAT10CM 1,5MMX5M 214,35 BUC 2 40 7000464 BIDINEA VAR S1 0011 13,09 BUC 1 50 5011980 GLETIERA INOX HOLZER MAN ERG 13X27CM,341 13,83 BUC 2 60 5012742 TRAF POLIAC GALB CU NEGR 250X70 H02-0411 24,29 BUC 10 70 5013988 BETON USCAT 25 KG BETON PREDOZAT UNIV. 118,49 BUC 1 80 5014142 VOPSEA LAV.MISTER WEISS 17 L+AMORSA 3 L 74,38
- Număr anunț
- DA25762606
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.416,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.416,32 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.