Atribuită
Cumpărare directă
UPS MUSTEK Line Int. fara management, 800VA/ 480W, AVR, 2 x socket Schuko, indicatie status cu LED, 1 baterie 12V/9Ah, Backup: 5 sec – 5 min., incarcare: pana la 6h, „PowerMust 800 EG” „800-LED-LIG-T10” - 2buc UPS MUSTEK Line Int. fara management, 1000VA/ 600W, AVR, 4 x socket Schuko, indicatie status cu LED, 2 x baterie 12V/7Ah, Backup: 1 – 7 min., incarcare: pana la 6h, „PowerMust 1000 EG” „1000-LED-LIG-T10” - 1buc ACUMULATOR STATIONAR SLA 12V 7AH - 2buc
- Număr anunț
- DA25749272
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
- Cod CPV
- 31682530-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.212,61 RON
- Valoare atribuită
- 1.212,61 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.