Atribuită Cumpărare directă

Furnizare pachet materiale electrice, cf. anunt nr. ADV1150757 din 04.06.2020, după cum urmeaza: 1) Starter 220V, 4 - 65W, TIP S10 - 30 Buc; 2) Starter 220V, 4 - 22W, TIP S2 - 30 Buc; 3) Cablu MYYM 3x1,5mmp, Tip izolatie=PVC, Grosime izolatie=0,7mm, diametrul exterior 7,4-9,4mm - 54 ml; 4) Cablu CYY-F 3x1,5mmp, Tip izolatie=PVC tip ST 2, Grosime izolatie=0,80 mm, diametrul exterior 11,70mm - 100 ml; 5) Doză derivație 1/4 T IP 55, dimensiuni 100x100x50mm, Aparent, 6 intrări - 2 Buc; 6) Întrerupător simplu de exterior cu capac, Aplicat, IP 55, cu capac, simplu, pentru exterior - 2 Buc; 7) Întrerupător dublu de exterior cu capac, Aplicat, IP 55, cu capac, dublu, pentru exterior - 2 Buc; 8) Ștecher demontabil, Tip cablu compatibil MYYM, nr. pini 2, nr. conductoare 3, IP 20, 16A - 9 Buc. TOTAL GENERAL = 391,80 lei fara TVA.

Număr anunț
DA25758554
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SEMENIC" CARAS SEVERIN (CUI 3472091)
Furnizor / câștigător
CESIVO SRL (CUI 6779296)
Cod CPV
31224100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
391,80 RON
Valoare atribuită
391,80 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

391,80 RON

din 391,80 RON estimat