Atribuită Cumpărare directă

Cafea capsule, ambalata in cutii a cate 48 capsule - Lavazza - 960 capsule, 20 cutii; Zahar alb (plic), ambalat in seturi a cate 100 plicuri - Lavazza - 15 seturi; Zahar brun (plic), ambalat in seturi a cate 100 plicuri - Lavazza - 5 seturi;

Număr anunț
DA25757767
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
BILUCE CAFE SRL (CUI 33279000)
Cod CPV
15861100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.696 RON
Valoare atribuită
1.696 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.696 RON

din 1.696 RON estimat