Atribuită
Cumpărare directă
1 SCH TABLOU 18 POZITII PT MIP11118T 1236 Buc 1 69,67 69,67 13,2373 2 SCH 2P 40A iC60N 10KA A9F74240 2461 Buc 1 39,15 39,15 7,4385 3 SCH 2P 16A iC60N 10KA A9F74216 2155 Buc 6 31,24 187,44 35,6136 4 CANAL CABLU 40x25 PVC 16408 ML 20 1,52 30,4 5,776 5 CABLU MYYM 3x2.5 14508 ML 60 2,69 161,4 30,666 6 CAP PRELUNGITOR 6 PRIZE KAIZER 1086 3597 Buc 21 20,37 427,77 81,2763 7 CAP PRELUNGITOR 3 PRIZE KAISER 1047 12092 Buc 15 11,3 169,5 32,205 8 HOLTZSURUB+DIBLU 6 BATERE 2590 Buc 200 0,08 16 3,04 9 BANDA .IZOLER PVC 20M 9-1110 9999 Buc 3 1,52 4,56 0,8664 10 MORSETA 4 MMP 812.375 1491 Buc 5 4,19 20,95 3,9805 11 MORSETA 6 MMP 812.376 1492 Buc 5 4,75 23,75 4,5125 12 MORSETA _10 MMP 812.378 1493 Buc 2 7,9 15,8 3,002 13 PRELUNG. 6 PRIZE 5 ML CP CU PROT CALCULATOR 5241 Buc 5 61,29 306,45 58,2255 14 SCH PIEPTENE 2P 100A 12 SIG A9XPH224 1217 Buc 1 31,33 31,33 5,9527
- Număr anunț
- DA25777639
- Autoritate contractantă
- SCOALA D.D. PATRASCANU TOMESTI (CUI 17182667)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI 5885051)
- Cod CPV
- 31600000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.504,17 RON
- Valoare atribuită
- 1.504,17 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.