Atribuită Cumpărare directă

CURSURI DE INITIERE,APROFUNDARE SI PERFECTIONARE-ARTA TEATRALA ON-LINE PENTRU PERIOADA 15 IUNIE-17 IULIE 2020. ACESTE CURSURI SUNT RECUPERARE DIN PERIOADA 11 MARTIE-08 MAI 2020, PERIOADA IN CARE CURSURILE AU FOST SUSPENDATE DATORITA VIRUSULUI SARS-COV-2. ALTE CONDITII SE STIPULEAZA DE COMUN ACORD PRIN ACT ADITIONAL.

Număr anunț
DA25754886
Autoritate contractantă
Scoala Populara de Arte si Meserii Rm.Valcea (CUI 5785990)
Furnizor / câștigător
DOINA MIGLECZI-LEIRA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38211480)
Cod CPV
80000000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.950 RON
Valoare atribuită
4.950 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.950 RON

din 4.950 RON estimat