Atribuită Cumpărare directă

Saci menajeri HDPE 20 litri, 50 buc/rola, 50 x 40 cm negru Sweet Home WNS-0509 ROL 5.00 2.19 0.00 10.95 2 Prosop hartie 1550gr/200m monorola Sano 39780 BUC 5.00 19.51 0.00 97.55 3 Matura plastic fir mediu Europa 0218 BUC 4.00 3.73 0.00 14.92 4 Faras coada rabatabila 22999 BUC 4.00 8.55 0.00 34.20 5 Detergent pentru geamuri cu pompa 500 ml lemon Clin 866149 BUC 4.00 5.20 0.00 20.80 6 Detergent spray pentru suprafetele din baie 500 ml Cif CIF500M BUC 4.00 6.88 0.00 27.52 7 Gel pentru wc 36 ml Fresh discs 5 in 1 lime Duck 41249 BUC 2.00 8.41 0.00 16.82 8 Detergent dezinfectant 5L Domestos 22853 BUC 2.00 39.46 0.00 78.92 9 Saci menajeri HDPE 60 litri 50 buc/rola 70 x 60 cm negru Sweet Home WNS-0806 ROL 5.00 3.77 0.00 18.85 10 Dezinfectant 750 ml Atlantic Domestos 1324 BUC 2.00 6.09 0.00 12.18 11 Detergent rufe Ariel Automat White & Color 10 kg 28109 BUC 1.00 84.19 0.00 84.19

Număr anunț
DA25759294
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC PETRE MITROI BILED (CUI 29121841)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
416,90 RON
Valoare atribuită
416,90 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

416,90 RON

din 416,90 RON estimat