Atribuită
Cumpărare directă
AUTORITATEA CONTRACTANTA ACHIZITIONEAZA IN CONDITIILE LEGII DIVERSE ARTICOLE ( PROFIL ANTIC INC 270CM 3104 TR NIV 41MM 8 BUC DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN GHEME IUTA 100 G (6 BUC/PAC) 2 PAC PRELUNGITOR 3P IC 5M 3X1 REL 015511 3 BUC FARFURIE GHIVECI LYRA 45CM TERACOTA 1 BUC GHIVECI FLORI HOBBY FI40 4365 (12105) 1 BUC CUTTER 18MM HOLZER 01G-L1 5 BUC).
- Număr anunț
- DA25759034
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA ALEXANDRU SI ARISTIA AMAN (CUI 4332185)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 585,78 RON
- Valoare atribuită
- 585,78 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.