Atribuită Cumpărare directă

DETERGENT DEZINFECTANT 3 în 1 - FLACON 1 LITRU :CURĂȚĂ-DEZINFECTEAZĂ-DEZODORIZEAZA- Prezintă un miros parfumat. ÎNCADRAREA PRODUSULUI BIOCID: Grupa principală : 1-Dezinfectanți Tip produs 2: Produse aplicate pentru dezinfecția suprafețelor, materialelor, echipamentului și mobilierului. DETERGENT DEZINFECTANT 3 în 1 CURĂȚĂ-DEZINFECTEAZĂ-DEZODORIZEAZA ERMICID-VIRUCID-BACTERICID-FUNGICID Autorizație nr. 26/06.04.2020 - Institutul Național de Cercetare-Dezvoltare Medico-Militară ,,Cantacuzino'' - VALABILITATE + 12 LUNI CONFORM: Art. III din Ordonanța de Urgență nr. 67 / 7 mai 2020 a Guvernului României, privind modificarea unor acte normative și prelungirea unor termene: Documentele emise pe perioada stării de urgență, în baza dispozițiilor art.10 din Ordonanța militară nr. 4/2020 privind măsuri de prevenire a răspândirii COVID-19, la solicitarea operatorilor economici, pentru avizarea/autorizarea materialelor, componentelor, echipamentelor și dispozitivelor medicale necesare pentru prevenirea și combaterea răspândirii, precum și pentru tratamentul infecției cu virusul SARS-CoV-2, respectiv a biocidelor, sunt valabile douăsprezece luni de la data emiterii. Va rugam sa ne trimiteti si certificatele de conformitate, precum si avizele MS.

Număr anunț
DA25756764
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA "PAUL IORGOVICI" CARAS-SEVERIN (CUI 3228411)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400 RON
Valoare atribuită
400 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400 RON

din 400 RON estimat