Atribuită
Cumpărare directă
Masuratori topografice in vederea intocmirii documentatiei de dezmembrare in 2 loturi a extrasului de carte funcara nr. 56270-STIOL si documentatie de prima inscriere a dreptului de proprietate in cartea funciara a orasului Borsa pt imobilului situat in extravilanul orasului Borsa, zona Puzdrea Viseoneasca in suprafata de 225 mp
- Număr anunț
- DA25763376
- Autoritate contractantă
- U.A.T BORSA (CUI 3627544)
- Furnizor / câștigător
- PROTIM COMARNIC SRL (CUI 37487461)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.