Atribuită
Cumpărare directă
CH561EE (301) CARTUS CERNEALA BLACK (190 PAG) ORIGINAL HP DJ 1000 1010 1050 1510 2000 3000 OJ 2620 LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: •Hewlett Packard Deskjet-Serie (1000, 1000 (301), 1000 (J110A), 1010, 1050, 1050 A, 1050 S, 1055, 1510, 1512, 1514 AIO, 2000, 2050, 2050 A, 2050 AIO, 2050 S, 2510, 2540, 2542, 2544, 2544 AIO, 2547, 3000, 3050, 3050 A, 3050 AIO, 3050 S, 3052 A, 3054 A, 3055 A, 3056 A, 3057 A, 3058 A, 3059 A, 3510 AIO) •Hewlett Packard Envy-Serie (4500, 4500 E AIO, 4502, 4502 E AIO, 4504, 4506, 4506 AIO, 5530, 5530 E AIO, 5534, 5534 AIO, 5535, 5535 AIO) •Hewlett Packard Officejet-Serie (2620, 2622, 4630, 4632, 4632 E-AIO, 4636 E-AIO) PERSOANE DE CONTACT: Corina Dobrin 0731.372.434, e-mail corina@dnsbirotica.ro sau Corina Paun 0731.372.430, e-mail alexandra@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA25762784
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 3126926)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192113-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 344,76 RON
- Valoare atribuită
- 344,76 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.