Atribuită
Cumpărare directă
UTI Agar/Placa/Placi/Medii cultura(20buc X 3.80=76) Geloza sange/Geloza + sange berbec/Blood Base Agar + 5 % Sange Berbec/Placa/Placi/Medii cultura(20buc X 2.99=59.80) Hektoen Agar/Placa/Placi/Medii cultura(10buc X 2.34=23.40) AABTL/Drigalski/placa(20buc X 2.50=50 Mueller Hinton Agar/MH/Placa/Placi/Medii cultura(30buc X 20=60) Ansa/anse insamantare 10 UI(200buc X 0.20=40) M-53 Probe Cleanser/Cleaner/Solutie curatare/BC 5300/Reactivi Hematologie(2buc X 30=60) Diluent/20 litri/BC 5300/Reactivi hematologie(1buc X 299=299) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25763817
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI 13833576)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 668,20 RON
- Valoare atribuită
- 668,20 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.