Atribuită Cumpărare directă

Televizor LED Smart LG, 139 cm, 55UM7450PLA, 4K Ultra HD

Număr anunț
DA25757874
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL BRASOV (CUI 17016290)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32324000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.798,28 RON
Valoare atribuită
5.798,28 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.798,28 RON

din 5.798,28 RON estimat