Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta si consiliere in elaborarea documentelor si procedurilor necesare in derularea procedurilor de achizitie publica conform Solicitarii de oferta nr.4815 din 28.05.2020 si a Ofertei nr.4882 din 29.05.2020

Număr anunț
DA25749018
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
DESPINA CRISTIAN-CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38175751)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66.500 RON
Valoare atribuită
66.500 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66.500 RON

din 66.500 RON estimat