Atribuită Cumpărare directă

Achizitie cartuse plotter Canon IPF770 PFI 107BK -1buc, PFI 107MBK-2buc, waste toner bottle Lexmark X950de - 1buc

Număr anunț
DA25776245
Autoritate contractantă
COMUNA ŞOTÂNGA (CUI 4344570)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
821,84 RON
Valoare atribuită
821,84 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

821,84 RON

din 821,84 RON estimat