Atribuită Cumpărare directă

1 buc sikascreed 20EBB A+B 30 kg*1285,71, 125kg sika screed hard top 70 25kg/sac*5,18lei, 1 sika gard 73 a+b 4kg*204,20

Număr anunț
DA25774131
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02384 (CUI 13683878)
Furnizor / câștigător
ALEXANDRU CO SRL (CUI 18330125)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.137,41 RON
Valoare atribuită
2.137,41 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.137,41 RON

din 2.137,41 RON estimat