Atribuită
Cumpărare directă
Piese auto Duster 2014,SS:UU1HSDADG50395828: CF. ADV1151502 Filtru aer,OE,1bucx23,11=23,11 Filtru polen,OE,1bucx30,67=30,67 Filtru combustibil,OE,1bucx37,82=37,82 Filtru ulei,OE,1bucx16,81=16,81 Placute frana fata,OE,1setx130,25=130,25. Transportul inclus in pretul produsului
- Număr anunț
- DA25784542
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 238,66 RON
- Valoare atribuită
- 238,66 RON
- Data publicării
- 15.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.