Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de supraveghere a lucrărilor de amenajare arhitecturală şi peisageră a sitului arheologic Cetatea Turnu - Etapa II, necesare UAT Municipiul Turnu Măgurele în contextul implementării proiectului „Drumul Memoriei: Produse turistice transfrontaliere durabile pentru Parcul Memorial “Grivitsa” şi Cetatea “Turnu Măgurele” cod ROBG - 397, conform caiet de sarcini. Atasam caiet de sarcini. Durata de executie a lucrarilor este de 21 luni. Ofertantul va depune la semnarea contractului declarație privind neîncadrarea în art. 59 si 60 din Legea 98/2016 privind conflictul de interese și deviz financiar.
- Număr anunț
- DA25786086
- Autoritate contractantă
- Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
- Furnizor / câștigător
- TRANDAFIR DĂNUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 32947860)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.795,75 RON
- Valoare atribuită
- 21.795,75 RON
- Data publicării
- 15.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.