Atribuită Cumpărare directă

Achizitie piese de schimb Lot 1 - filtre și Lot 2 – ulei, pentru 9 autovehicule multimarcă conform anexelor. Garanție : conform legislației române.

Număr anunț
DA25764621
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
09210000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.379,13 RON
Valoare atribuită
1.379,13 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.379,13 RON

din 1.379,13 RON estimat