Atribuită
Cumpărare directă
set fixare boiler = 2; adaptor ppr 20x1/2 fe = 4; teu ppr 32-20-32 = 1; reductive ppr 32-20 = 2; adaptor ppr 32x1'' fi = 1; cot ppr 20-45 = 4; mufa ppr 20 = 2; cot ppr 32-90 = 6; cot ppr 32-45 = 2; mufa ppr 32 = 1; teava ppr 32 ins.int = 4m; colier 1/2 cu prezon si diblu = 3; colier 1'' cu prezon si diblu = 5; cablu 3x4 = 25m; prize pt = 2; sig.2p 32a = 1; stecher = 1
- Număr anunț
- DA25767596
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- ROCAST MEHEDINTI SRL (CUI 14341954)
- Cod CPV
- 44400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 334,52 RON
- Valoare atribuită
- 334,52 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.